chelidon آمادگی مذاکرات عربستان عربستان سعودی

chelidon: آمادگی مذاکرات عربستان عربستان سعودی عربستان سعودی بین الملل مذاکرات صلح یمن جنگ یمن

گت بلاگز وب‌گردی تجاوز به دختر ١٧ساله هنگام درس خواندن

دختر نوجوان زمانی که سرگرم درس خواندن در منزل بود، ٣ جوان شیطان‌صفت از بالای دیوار وارد خانه‌ شدند و او را با ترساندن چاقو نشانه نیت شوم خود قرار دادند.

تجاوز به دختر ١٧ساله هنگام درس خواندن

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، عصر دوشنبه، ٢٢ خردادماه امسال زوج جوانی در منطقه جمشیدآباد شهر آبادان جهت خرید از منزل خارج شدند و دختر ١٧ساله ارزش در منزل سرگرم درس خواندن بود. هنوز لحظاتی از رفتن پدر و مادر دختر نوجوان نگذشته بود که ٣ جوان از بالای دیوار وارد منزل شدند و با اطلاع از حضور دختر خانواده جهت اجرای نقشه شیطانی ارزش دست به کار شدند.
سه جوان شرور به سرعت خود را به بالای سر دختر نوجوان رساندند و زمانی که وی از وحشت خواست با جیغ و فریاد از همسایه کمک بخواهد از سوی ٣ پسر نشانه کتک کاری قرار داده شد و با ترساندن چاقو او را تسلیم نیت شوم خود کردند. این سه جوان بعد از اجرای نقشه ارزش ترساندن کردند که اگر دختر نوجوان در مورد این سناریوی تلخ با پلیس حرفی بزند او را خواهند کشت. پسران به سرعت از منزل دختر نوجوان پا به فرار گذاشتند و زمانی که پدر و مادرش به منزل بازگشتند ابتدا به رفتارهای دخترشان مشکوک شدند. آنها هنگامی که در مورد عوض کردن واکنش‌ها دخترشان پرسش پرسیدند از سناریوی تلخ دخترشان بااطلاع شدند. دختر خانواده درحالی که اشک می ریخت، از اقدام وحشیانه ٣ پسر جوان پرده برداشت. بدهید ترتیب پدر خانواده با حضور در شعبه سوم دادگستری آبادان از بازپرس پورعسگر خواست تا عاملان این اقدام را دستگیر کنند. خیلی سریع تیمی از ماموران پلیس آگاهی آبادان جهت دستگیری این سه جوان شرور دست به کار شدند و با کارها فنی، متهمان که سابقه زندان داشتند از سوی ماموران شناسایی شدند. کارآگاهان در این مرحله پی بردند که ٣ پسر ابتدا فکر می کردند خانواده دختر نوجوان از وحشت آبروی ارزش به پلیس مراجعه نمی کنند ولی هنگامی که از تحت تعقیب بودنشان باخبر شدند پا به فرار گذاشتند و مخفیگاهشان را عوض کردن دادند. در این مرحله تیم های پلیسی به صورت نامحسوس محل هایی را که احتمال می دادند ٣ جوان به آن جا رفت وآمد داشته باشند تحت نظر قرار دادند تا این که روز گذشته یکی از متهمان در خیابان اروسیه بلوار ولایت آبادان مشاهده شد. ماموران یگان امداد آبادان در این صحنه متهم را به صورت نامحسوس زیر نظر قرار دادند و متوجه شدند که متهم قصد کیف قاپی دارد که در این لحظه ماموران وارد عمل شدند و جوان شیطان صفت را دستگیر کردند. متهم ابتدا خود را در ماجرای آزار و اذیت دختر نوجوان بیگناه می دانست ولی هنگامی که از سوی طعمه ارزش مورد شناسایی قرار داده شد لب به سخن باز کرد. تجسس ها جهت دستگیری دیگر همدستان این متهم ادامه دارد و قرار است متهم شیطان صفت جهت تحقیقات زیاد پیش روی بازپرس پورعسگر قرار گیرد.

عبارات مهم : آبادان

منبع:رکنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آبادان | نوجوان | خانواده | تجاوز جنسی | دختر جوان | شرور سابقه دار | اخبار حوادث |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog