chelidon آمادگی مذاکرات عربستان عربستان سعودی

chelidon: آمادگی مذاکرات عربستان عربستان سعودی عربستان سعودی بین الملل مذاکرات صلح یمن جنگ یمن

گت بلاگز ورزشی آقای گل لیگ هم کاری از پیش نبرد/ قاسم برهان مانع شکست سنگین لخویا شد ، استاد الدوحه

سایت استاد الدوحه قطر بعد ازباخت لخویا به پرسپولیس در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نوشت ورود عالی ترین گلزن لیگ نیز نتوانست مانع شکست لخ

آقای گل لیگ هم کاری از پیش نبرد/ قاسم برهان مانع شکست سنگین لخویا شد ، استاد الدوحه

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،در چارچوب بازی های برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، سه شنبه شب پرسپولیس موفق شد در ورزشگاه جاسم بن حمد،یک بر صفر لخویا را شکست دهد و به مرحله بعد افزایش کند.
سایت استاد الدوحه در گزارش خود از این بازی نوشت،لخویا بعد از باخت به پرسپولیس در بازی برگشت در ورزشگاه جاسم بن حمد از دور 16 تیمی لیگ قهرمانان آسیا 2017 از بین بردن شد.

عبارات مهم : ورزشگاه

بازی رفت، که یک هفته پیش در ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام شد، با تساوی به آخر رسید.
در شروع نیمه اول لخویا تیم برتر میدان بود و نخستین هجوم ها از طرف این تیم بود ولی علی رغم جریان بازی پرسپولیس موفق شد در دقیقه 23 به وسیله چیکو فلورس مدافع اسپانیایی لخویا گلزنی کند.
با وجود تلاش های لخویا جهت رسیدن به دروازه علیرضا بیرانوند در ادامه نیمه اول و در نیمه دوم، نتیجه عوض کردن نکرده باقی مانده و با وجود ورود یوسف العربی مهاجم مراکشی لخویا، عالی ترین گلزن لیگ با 24 گل ،نتیجه تغییری نکرد. این بازیکن که در ماه مارس در دور سوم برابر استقلال خوزستان مصدوم شد ،اولین بازی خود را انجام می داد.
پرسپولیس نزدیک بود به خصوص در آخرهای بازی به گل های بیشتری برسد ، ولی قاسم برهان دروازه بان لخویا موفق شد بسیاری از توپ های خطرناک را مهار کرده و سنگینی شکست را کم کند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ورزشگاه | پرسپولیس | پرسپولیس | لیگ قهرمانان آسیا | لیگ قهرمانان آسیا | لخویای قطر | پرسپولیس تهران | یک هشتم نهایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog